Hakkimizda       Urunler    Kokuyla Pazarlama     Musteriler      Basin      Bize Ulasin

Ürünler

NezIiinizde kokunun gücünü kullanabilmenizin anahtari, ScentAir’in patentli koku dagitim sistemleridir.

ScentAir tüm dünyada binlerce koku dagitim ortam kokulandırma cihazı sisteminin kurulumunu yapmistir. Küçük alandan genis alana kadar farkli kurulabilen ortam kokulandırma cihazı sistemlerimiz , müsterilerimize kendi kokularini kendi ihtiyaclari dogrultusunda özellestirebilme esnekligi saglar.

ortam kokulandırma cihazı, ortam kokusu, marka kokusu, imza koku Sistemlerimiz, özel ihtiyaçlariniz dogrultusunda programlanabilirdir ve ayarlarin uygulanmasi kolaydir. Sistemlerimiz kokunun belli bir zaman araliginda dagitilmasina veya harekete göre çalismasina göre ayarlanabilir.

ScentAir birçok farkli kurulum seçenegi sunar. Tezgahlarin üstüne, zemine veya isiklandirmalarin oldugu yere kurulabilir. ScentAir  ortam kokulandırma cihazı, ortam kokusu, marka kokusu, imza koku sistemleri var olan sabit esyalariniza kolayca uyum saglarken, dekorlarinizi tamamlar ve bütünlük saglar.

1,500 'den fazla koku secenegiyle ScentAir markaniz için en dogru kokuyu belirler. Ayrica markaniza özel koku dizayni da yapabilirsiniz.

scentwave
scentstream
scentpop
scentdirect
scentsticks
engineered
SCENTAIR AMERIKA SITESINI ZIYARET EDIN
         
         
Ortam Kokusu Marka Kokusu Ortam Kokulandırma Ortam Kokulandırma Cihazı İmza Koku